Ali Koç’tan Jesus’a: ‘2024’e kadar bizimle kal’ teklifi!

Jesus’un eşi Ivone, oğlu Mauro ile bir arada İstanbul’a geldi. İkili, Başakşehir maçını tribünden izledi. Akabinde da Lider Ali Koç, Jesus ailesiyle birlikte yemekte bir ortaya geldi.

Kısa müddette Fenerbahçe topluluğunun sevgilisi haline gelen Jorge Jesus’la ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sarı-Lacivertli idare bir müddettir, Portekizli hocanın dönem sonunda bitecek olan mukavelesini uzatmak için hazırlıklar yapıyor.

Deneyimli teknik yönetici, Fenerbahçe ile yapılacak yeni mukavele görüşmelerinde kesinlikle eşinin de bulunmasını istedi.

“2024’E KADAR BİZİMLE KAL TEKLİFİ YAPILDI”

Lider Ali Koç’un yeni mukavele konusunu birinci kere resmen gündeme getirdiği ve Jorge Jesus’a, “2024’e kadar bizimle kal” dediği öğrenildi. Alınan bilgilere nazaran; başarılı hoca, Fenerbahçe’de çok memnun olduğunu lakin yeni mukavele konusunu düşünmek istediğini belirtti. Jesus’un ailesiyle bir arada bu mevzuyu görüşeceği ve akabinde kararını idareye bildireceği söz edildi.

Jorge Jesus’un eşi Ivone ve oğlu Mauro’nun hala İstanbul’da bulunuyor. Birlikte İstanbul’u gezen Jesus ailesi evvelki gün İstanbul’da çok ünlü bir restoranda akşam yemeği yedi. Yemekte Portekizli teknik adamın Fenerbahçe’ye gelişinde kıymetli rol oynayan iş adamı Emre Can da yer aldı. (Fotomaç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir